NAŠE SLUŽBY

V Atractiv M Vám nabízíme profesionální péči v kadeřnických a kosmetických službách, manikúru a pedikúru. Využijte u nás komplexní služby pro všechny možné příležitosti (plesy, svatby, promoce, oslavy, atd.), vlasové proměny, kadeřnické i kosmetické poradenství, včetně líčení pro slavnostní i všední příležitosti. Po dohodě poskytujeme služby i mimo pracovní dobu a během víkendů.


Kadeřnictví

Rádi Vám poradíme s volbou střihu, výběrem barvy, melíru, či účesu a doporučíme vhodné vlasové přípravky pro domácí péči, které si můžete i zakoupit. Pracujeme s profesionální vlasovou kosmetikou těchto značek:

Matrix - tyto produkty umožňují dosáhnout barevného výsledku přesně podle plánu, přinášejí dlouhotrvající barvu

Fanola - profesionální italská vlasová kosmetika, která nabízí širokou škálu profesionálních kadeřnických produktů

NooK - vlasová kosmetika, která se vyznačuje velkou koncentrací účinných látek, které vlasům dodají potřebnouvýživu, lesk, hydratacia to vše přírodní cestou a bez zbytečné chemie

Togethair - přírodní barvy a vlasová kosmetika italské značky, které jsou šetrné nejen k vlasům, ale i k příroděKosmetika

Nabídka kosmetických služeb:

kosmetické ošetření zakončené příjemnou masáží obličeje | přístrojová kosmetika – ultrazvuková špachtle a vysoká frekvence | lash lifting | laminace obočí | depilace

Pracujeme s prémiovou kosmetickou značkou Derma Stella, která je největším výrobcem kosmetických produktů v Maďarsku. V posledních letech obdržela několik prestižních mezinárodních cen. Současně získala certifikaci Ecocert, která potvrzuje složení produktů ve 100% přírodní kvalitě.

Výrobky Derma Stella jsou bez parabenů, parafínu, přídavných barviv a umělé parfemace.       


Manikúra / pedikúra

Naše manikérské služby zahrnují úpravu přírodních nehtů, lakování, parafínové zábaly a shellac.  

Provádíme mokrou pedikúru skalpelem, včetně ošetření zarostlých nehtů, masáže nohou, odstranění otlaků, kuřích ok, vyčištění nehtových valů apod. 

Pedikúra je komplexní včetně preventivního ošetření. 

Nabízíme také lakování, nehtovou modeláž, parafínové zábaly na nohy a shellac.

     

Prodej vlasové kosmetiky

Luxusní vlasová kosmetika

Vyberte si z naší pestré nabídky kvalitní vlasové kosmetiky značek MATRIX, FANOLA, NOOK a TOGETHAIR.

Využijte profesionální poradenství našich vyškolených vlasových specialistek a seznamte se výše uvedenými značkami produktů.